O nas

O nas

Studio Figura Pszczyna

Powstało z myślą o kobietach, które mogą w miłej, przytulnej atmosferze zadbać o swoje ciało i umysł. Miejsce to przeznaczone jest zarówno dla kobiet starszych, jak i młodszych, dla kobiet szczupłych, jak i dla tych, które nadal zmagają się z problemem zbędnych kilogramów. Każda z Pań, która dociera do naszego Studia otrzymuje od nas indywidualny plan żywieniowy oraz indywidualny plan treningowo-zabiegowy, a także nasze wsparcie i motywację. Dodatkowo w celu szybszego osiągnięcia wymarzonych rezultatów naszym klientkom oferujemy suplementy i kosmetyki serii Studio Figura, które można nabyć tylko i wyłącznie w licencjonowanych gabinetach SF. Dokładamy wszelkich starań, aby każda klientka czuła się u nas wyjątkowa.

Studio Figura Pszczyna w telewizji!

Jeden z najpopularniejszych programów w TVP2, a w nim my! Studio Figura Pszczyna oraz Czechowice-Dziedzice wystąpiły w uwielbianym przez tysiące widzów programie „Metamorfozy Studio Figura”. W emitowanym w „Pytanie na Śniadanie” formacie, pokazującym zmagania kobiet o lepszą sylwetkę, udział wzięła nasza podopieczna Karolina Okręglicka. Tyszanka na oczach całej Polski i z naszą pomocą zrzuciła aż 17 kilogramów i 76 centymetrów!

 

FAQ

Często zadawane pytania

Zapraszamy do zapoznania się z FAQ Studio Figura Pszczyna! Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania pomogą Ci lepiej poznać naszą ofertę i usługi. Dowiedz się więcej o zabiegach, cenach, godzinach otwarcia i specjalnych promocjach. Sprawdź teraz i dołącz do nas!

Zespół

Poznaj naszych ekspertów

Agata Krzekotowska

Właścicielka gabinetu

Jolanta Jankowska

Menadżer 

Klaudia Kobiór

Kosmetolog

Sonia Dragon

Dietetyk

Żaneta Waleczek

Specjalistka do spraw obsługi klienta

Sylwia Stokowy

Specjalistka do spraw obsługi klienta

Sara Skumiał

Specjalistka do spraw obsługi klienta

Pierwsza wizyta bezpłatna

Bezpłatna konsultacja z naszymi ekspertami

Wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się zdrowo i pięknie