Studio Figura Pszczyna i Czechowice-Dziedzice w TV! Nasza metamorfoza w programie „Pytanie na Śniadanie”

Setki tysiące widzów i jeden z najbardziej lubianych programów w kraju, a w nim my – Studio Figura Pszczyna i Studio Figura Czechowice-Dziedzice! W 2020 roku mieliśmy niepowtarzalną okazję wystąpić w cieszącym się ogromną popularnością cyklu „Metamorfozy Studio Figura”, który został wyemitowany na antenie TVP2 w „Pytanie na Śniadanie”. Dzięki przemianie naszej podopiecznej, Karoliny Okręglickiej, mogliśmy na oczach całej Polski udowodnić, że nasze sposoby na odchudzanie i modelowanie sylwetki nie tylko działają, ale są też niebywale skuteczne.

Spis treści

O programie

„Metamofrozy Studio Figura” (obecnie cykl emitowany jest pod nazwą „Twoja nowa figura”) to format, w którym co sezon kilka odważnych kobiet postanawia na oczach wielotysięcznej widowni przejść niezwykłą metamorfozę ciała. Robią to z pomocą licencjonowanych gabinetów modelowania sylwetki Studio Figura. Spośród setek gabinetów w Polsce i na świecie zaszczyt wystąpienia w programie i poprowadzenia swojej podopiecznej do jej wymarzonej sylwetki przypadł właśnie nam – Studio Figura Pszczyna i Czechowice-Dziedzice! Dzięki temu mogliśmy przez kilka tygodni pokazywać, jak pracujemy, co robimy, aby realizować cele sylwetkowe naszych klientek, a także jak wspaniała atmosfera panuje w naszym gabinecie. Mieliśmy również okazję odwiedzić studio nagraniowe popularnej śniadaniówki oraz poznać wspaniałą prowadzącą cyklu – prezenterkę Aleksandrę Kostkę.

Cel – schudnąć do ślubu

Karolina Okręglicka to uczestniczka programu i klientka, która postanowiła zaufać właśnie nam. Jej cel był prosty: schudnąć do ślubu. Chciała to zrobić dla siebie, żeby pięknie wyglądać w najważniejszym dniu swojego życia, ale również dla swojego narzeczonego, którego pochwały były dla niej największym motywatorem. Jej mentorką została Agata Krzekotowska, właścicielka naszych gabinetów odchudzania i modelowania sylwetki w Pszczynie oraz Czechowicach-Dziedzicach. Jej zadaniem było przygotowanie indywidualnego planu na metamorfozę Karoliny, który składał się ze stacji zabiegowo-treningowych, odpowiedniej diety, a także suplementacji i pielęgnacji ciała. Była to nieprosta misja, dlatego że nasza klientka cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa. W związku z tym w planie na metamorfozę należało uwzględnić wyłącznie te treningi, które nie obciążały jej stawów

Kręta droga do celu

Choroba Karoliny nie była jedynym wyzwaniem, z którym należało się zmierzyć podczas jej metamorfozy. W trakcie trwania programu widzowie mogli obserwować niejedno zawahanie i niejeden kryzys pszczynianki. Szczególnie mocno stresowały ją kontrole rezultatów, gdyż był to efekt nie tylko naszej pracy, ale również jej zaangażowania w osiągnięcie wytyczonego celu. Kiedy więc jej waga na chwilę stanęła w miejscu, potrzebowała dużej motywacji do dalszej walki o lepszą wersję siebie. Nasza właścicielka Agata musiała mocno motywować klientkę również wtedy, kiedy Karolinie przytrafiały się gorsze dni, podczas których trudno było wstać z łóżka i wybrać się na trening. Oprócz tego wielkim wyzwaniem okazały się wakacje all-inclusive, które – jak powszechnie wiadomo – upływają pod znakiem dużych ilości dobrego jedzenia. Na szczęście pszczynianka podczas swojego urlopu nie dała się pokusom i trzymała się przygotowanej dla niej diety.

Nowa garderoba, komplementy i niesamowite rezultaty

Mimo licznych przeszkód udało się – Karolina zrzuciła aż 17 kilogramów i 76 centymetrów! Jak sama wspomina w programie, po przemianie ogromną przyjemność zaczęły jej sprawiać zakupy, dlatego że w końcu mogła spojrzeć na ubrania, które zawsze jej się podobały, ale dotychczas były albo za małe, albo nie pasowały do jej figury. Niezwykle miłe były również reakcje znajomych pszczynianki na jej widok po metamorfozie. Nie dowierzając, pytali: „Karolina, to naprawdę ty?!”. Zachwycony był także jej partner, którego zaskoczył zwłaszcza szybki efekt. Jak mówił w programie – ćwiczenia i dieta w domu nie są w stanie przynieść takich rezultatów. Według naszej właścicielki Agaty, metamorfoza Karoliny odmieniła nie tylko jej wygląd, ale również ją samą – „Kiedy Karolina dotarła do naszego studia, była osobą zamkniętą w sobie, mogę wręcz powiedzieć, że szarą myszką. Ta zmiana pokazała jej, że może wiele osiągnąć w życiu”.

Metamorfoza w gabinecie odchudzania w Pszczynie i Czechowicach-Dziedzicach

Metamorfoza Karoliny jest niezbitym dowodem na niezawodność naszych rozwiązań. Dlatego jeśli chcesz odmienić nie tylko swoje ciało, ale też życie, odwiedź nasze centrum modelowania sylwetki w Pszczynie lub Czechowicach-Dziedzicach. Oferujemy zabiegi wyszczuplające, zabiegi ujędrniające i inne zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Łączymy stacje treningowe ze strefy fitness i wellness, motywujemy, a także kontrolujemy postępy – tak, abyś już wkrótce mogła osiągnąć sylwetkę swoich marzeń. Umów się na pierwszą wizytę i przekonaj się, że z nami zrobisz to szybciej, niż może Ci się wydawać.

5/5 - (2 votes)